برند بایونیم

فیلـتر

مشاهده همه 2 نتیجه

برند بایونیم در آوریل 2003 با هدف بهبود زندگی افراد دیابتی در کشور تایوان تاسیس شد، بایونیم در طراحی و ساخت تجهیزات دقیق آزمایش پزشکی متمرکز شده است. اولین خط تولید این برند با عنوان نمایشگرهای دقیق گلوکز خون آغاز شد که از دستگاه های پیشرفته که معمولاً در مراکز تحقیقاتی مراقبت های بهداشتی یافت می شوند ، تقلید می کنند.

مجموعه محصولات بایونیم از زمان تاسیس تاکنون به چندین سیستم مختلف خود پایش گلوکز خون (SMBG) گسترش یافته است، این برند توانست حق ثبت اختراع جدید در چین در مورد  سر سوزن اندازه گیری انسولین با حسگرهای بیولوژیکی را به خود اختصاص داد.

امروزه برند بایونیم در بیشتر بازارهای اصلی از جمله اروپا، خاورمیانه، آفریقا ، قاره آمریکا و آسیا فعالیت می کند. محصولات این شرکت در آزمایشات بالینی و ژورنال‌های مشهور از اعتبار بین المللی برجسته ای برخوردار شده اند.

با در نظر داشتن این بنیاد، بایونیم با تلفیق طرح‌های سوئیسی و تضمین کیفیت ساخت تایوان ، فناوری‌های مختلفی را با موفقیت ادغام کرده و به ارائه مداوم راه حل‌های تشخیصی در سطح جهانی برای مشتریان ما در سراسر جهان می پردازد.

برند بایونیم از زمان تاسیس و آغاز به کار شرکت خود برنده جایزه برتر تایوان در سال 2019 شده است، گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO 27001 2013، گواهینامه ISO 13485 2016 سیستم‌های مدیریت کیفیت دستگاه های پزشکی، گواهینامه آژانس نظارت بر بهداشت ملی برزیل و گواهی ANVISA را به دست آورده است.

بایونیوم به همراه متخصصان واجد شرایط در زمینه دیابت طی چند سال گذشته چندین اختراع ثبت شده SMBG را آغاز و تکمیل کرده اند. با این وجود ، نوآوری و خلاقیت همچنان ویژگی های این برند در زمینه SMBG است.

اطلاعات بیشتر ...