کلایمکس

فیلـتر

مشاهده همه 12 نتیجه

محصولات کلایمکس (Climax) یکی از محصولات شرکت هیوا پاد پارس است که در سال 1388 در یزد تاسیس شد. هدف این شرکت تولید محصولات بهداشتی اعم از کاندوم به جهت کنترل بارداری و پیشگیری از بیماری‌های مقاربتی و همچنین انواع دستمال مرطوب اعم از آرایشی و بهداشتی، پد لاک پاک کن، شیر پاک کن، انواع دستکش جراحی و معاینه، پد بتادین و پنبه الکلی به جهت بالا بردن سطح بهداشت خانواده و پیشگیری از بیماری‌های ناشی از عدم رعایت بهداشت فردی است.

شرکت هیوا پاد پارس هم اکنون با ظرفیت تولید سالانه چهل میلیون کاندوم کلایمکس (Climax) مشغول به کار است و اهداف زیر را دنبال می نماید: تلاش در جهت بهبود مستمر کیفیت محصولات، ایجاد تنوع در محصولات ارائه شده، ایجاد اطمینان در مشتریان از طریق بکارگیری سیستم‌های کنترلی مناسب، توسعه بازار داخلی و تلاش در جهت صادرات محصولات.

برند کلایمکس برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع کاندوم است. این برند محصول شرکت بنیان پوشش کاسپین است. این شرکت تا به حال دو برند «اورز» و «کلایمکس» را به بازار عرضه کرده است و توانسته است تحولاتی عظیم در این زمینه به وجود بیاورد. محصولات جنسی یکی از مهمترین محصولات دنیای امروزی به شمار می روند. محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و همین موضوع سبب شده است که بسیاری از خریداران ایرانی محصولات این برند را گزینه اول و آخر خود می دانند. این کاندوم ها با پیروی از علم روز دنیا و تکیه بر استانداردهای بین المللی تولید می شوند و همین امر این برند را در جایگاه قابل قبولی در سطح ملی قرار داده است.

کاندوم یکی از مهمترین اختراعات بشری است و توانسته است کمک بزرگی به ارتقا سلامت جنسی در سراسر دنیا بکند. این محصول یکی از بهترین روشها برای جلوگیری از بارداری به شمار می رود و هیچ اثر بدی بر سلامتی ندارد. محصولات این برند به شرح زیر هستند:

  • انواع کاندوم ساده (کلاسیک)
  • انواع کاندوم تاخیری
  • انواع کاندوم شیاردار

این کاندوم ها در طعم های متفاوتی تولید می شوند و برای هر سلیقه ای نمونه ای در بازار موجود است. این برند در تلاش است تا تولید محصولات جنسی دیگر را به سبد کالای خود بیافزاید تا مشتریان به محصولاتی کامل دسترسی داشته باشند.

 

اطلاعات بیشتر ...