برند مایکرولایف

فیلـتر

مشاهده همه 3 نتیجه

معرفی برند مایکرولایف

شرکت مایکرولایف شرکت تجهیزات پزشکی تایوانی است، که در سال ۱۹۸۱ تأسیس شد. این شرکت در تولید و تولید تجهیزات تشخیصی پزشکی برای استفاده در خانه و مراکز بهداشتی رهبر بازار جهانی شناخته شده این کمپانی اولین شرکتی بود که دماسنج دیجیتال بدون جیوه را معرفی کرد، محصولات این شرکت عاری از مواد مضر برای محیط زیست هستند.

اولین محصول آن دماسنج پزشکی دیجیتال بود و در سال 1985. این شرکت در سال 1995 مانیتور فشار خون را به خط تولید خود اضافه كرد.

در همان سال ، به مایکرولایف جایزه فراست و سالیوان برای نوآوری در تمایز محصول اعطا شد، در سال 2007 ، Microlife یکی از شرکتهای پزشکی فراوانی بود که در HealthVault مایکروسافت گنجانده شد.

در سال 2009 ، این شرکت به عنوان اولین تولید کننده تشخیص پزشکی شناخته شد که مانیتور فشار خون تولید می کند که هم فشار خون و هم فیبریلاسیون دهلیزی را تشخیص می دهد (هر دو علائم هشدار دهنده سکته مغزی هستند.

یکی از فن آوری های Microlife ، تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی است که در دستگاه های اندازه گیری فشار خون آنها وجود دارد.

دستگاه فشار خون WatchBP Home  این شرکت توسط موسسه (NICE) انگلستان در سال 2013 توصیه شده است.

تشخیص آریتمی پالس (PAD) ، که ویژگی دیگری در برخی از دستگاه های اندازه گیری فشار خون Microlife است که به طور خودکار ضربان قلب نامنظم را تشخیص می دهد ، یکی دیگر از فن آوری های اصلی این شرکت است.

این شرکت همچنین یکی از رهبران بازار جهانی در زمینه تولید و تولید تجهیزات تشخیصی پزشکی، برای استفاده در خانه و مراکز درمانی است. دستگاه های اندازه گیری فشار خون ، دماسنج های دیجیتال ، دستگاه های اندازه گیری آسم و پد های حرارتی انعطاف پذیر برخی از محصولات اصلی این برند هستند.

دستگاه های پزشکی این شرکت برای استفاده در بیمارستان تأیید شده اند و بالاترین سطح ایمنی را تضمین می کنند. آنها قوی و کاربر پسند هستند. خواه تب ، فشار خون ، آسم ، مدیریت وزن یا پد های حرارتی انعطاف پذیر باشد ، فناوری ما راه حل های دقیق و قابل اعتمادی را ارائه می دهد.

 

اطلاعات بیشتر ...